Zarząd i zespół

 
Michał Popiołek

Michał Popiołek, prezes zarządu

 

-

Michał Iwanicki

Michał Iwanicki, wiceprezes zarządu

 
  • Michał Iwanicki jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie i posiada tytuł magistra na kierunkach Finanse i Bankowość oraz Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze i Polityczne.
  • Do zespołu mInvestment Banking dołączył w sierpniu 2014 na stanowisko dyrektora, odpowiedzialnego za doradztwo transakcyjne M&A i współpracę z makroregionem zachodnim w Grupie mBanku.
  • Michał w latach 2003-2007 pracował w dziale bankowości inwestycyjnej banku JPMorgan w Londynie, gdzie realizował szereg projektów fuzji i przejęć, giełdowych i doradztwa strategicznego dla dużych klientów korporacyjnych z sektora zasobów naturalnych w Europie Zachodniej i Wschodniej, Azji Środkowej i na Bliskim Wschodzie.
    Następnie przez ponad 6 lat był członkiem zespołu czołowej firmy doradztwa M&A na rynku polskim FIDEA Corporate Finance, pracując przy transakcjach M&A i restrukturyzacjach finansowych w szerokim spektrum branżowym dla klientów z Polski i Europy Środkowo-Wschodniej.

 

Tomasz Niewola

Tomasz Niewola, wiceprezes zarządu

 

-

Marcin Zając

Marcin Zając, wiceprezes zarządu

 

-

Sławomir Momot

Sławomir Momot, dyrektor

 

Sławomir jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku Finanse i Bankowość oraz Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Prawo. Posiada również dyplom międzynarodowego programu CEMS MIM. Jest alumnem programu Akademia Liderów Rynku Kapitałowego i posiada licencję maklera giełdowego. Pomyślnie zaliczył trzy etapy programu CFA.

W mInvestment Banking pracuje od sierpnia 2016 roku. Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w zakresie doradztwa transakcyjnego.

Przed dołączeniem do mIB, pracował na stanowisku dyrektora finansowego spółki InterKadra, gdzie był odpowiedzialny m.in. za procesy fuzji i przejęć, pozyskiwanie finansowania oraz optymalizację procesów zarządczych. Wcześniejsze doświadczenie zdobywał w butiku inwestycyjnym CAG, w którym aktywnie uczestniczył w wielu transakcjach fuzji i przejęć dla spółek należących do funduszy inwestycyjnych oraz prywatnych właścicieli w regionie Europy Środkowej i Wschodniej.

Piotr Zawalski

Piotr Zawalski, dyrektor

 

Piotr jest absolwentem Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego. Dołączył do zespołu mInvestment Banking w 2016 roku na stanowisko dyrektora. Posiada tytuł CFA.

Piotr posiada ponad 15-letnie doświadczenie zawodowe. Przed dołączeniem do zespołu mIB pracował 4 lata w dziale Bankowości Inwestycyjnej Trigon Domu Maklerskiego, gdzie przeprowadził szereg transakcji z zakresu fuzji i przejęć, rynków kapitałowych i doradztwa strategicznego dla największych polskich przedsiębiorców. W szczególności realizował liczne akwizycje spółek z regionu Europy Środkowej oraz krajów niemieckojęzycznych.

Wcześniej pracował w butiku doradztwa strategicznego Azimutus oraz dziale corporate finance KPMG w Warszawie. Swoją karierę rozpoczynał w Procter&Gamble, odpowiadając za marketing wybranych produktów w krajach nadbałtyckich.

Anna Romaniuk

Anna Romaniuk, wicedyrektor

 

Anna jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku Finanse i Bankowość. Posiada również dyplom międzynarodowego programu CEMS MIM (Master in International Management), w ramach którego studiowała na Aalto University w Finlandii. W mInvestment Banking pracuje od czerwca 2015 roku.

Poprzednio pracowała przez ponad 5 lat w butiku inwestycyjnym FIDEA Corporate Finance, gdzie miała okazję pracować przy realizacji licznych projektów M&A. Posiada bogate doświadczenie w zakresie doradztwa transakcyjnego na rzecz polskich i zagranicznych klientów z różnych sektorów, między innymi z branży spożywczej i usług medycznych.

Przed dołączeniem do FIDEA, zdobywała doświadczenie w ramach bankowości inwestycyjnej w Departamencie M&A holenderskiego banku Rabobank, specjalizującego się w obsłudze sektora spożywczego. Część pracy w Rabobank spędziła w centrali banku w Amsterdamie, jako członek europejskiego zespołu M&A.

Pierwsze doświadczenia zawodowe zdobywała w dziale analiz giełdowych UniCredit CAIB oraz mBanku.