mInvestment Banking

Jesteśmy firmą doradczą wyspecjalizowaną w dziedzinie corporate finance, fuzji i przejęć oraz doradztwa transakcyjnego. Nasze doświadczenie sięga początków okresu transformacji rynkowej. Istniejemy od 1991 roku.Nasz zespół liczy 15 pracowników merytorycznych – profesjonalistów, absolwentów najlepszych polskich i zagranicznych szkół kształcących w zakresie finansów. Doświadczenie naszych fachowców i doskonałe zrozumienie rynku gwarantuje naszym Klientom pełne przygotowanie do każdej operacji finansowej.


Nasze usługi świadczymy zarówno klientom polskim, jak i zagranicznym. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w kluczowych gałęziach polskiej gospodarki. Uczestniczyliśmy w licznych transakcjach fuzji i przejęć, ofertach na rynku publicznym oraz procesach prywatyzacyjnych i restrukturyzacyjnych.


Dzięki przynależności do grupy kapitałowej mBanku, nasi klienci mają możliwość skorzystania z pełnej i szczegółowej oferty grupy bankowej, jak również z rozbudowanej sieci oddziałów korporacyjnych mBanku zlokalizowanych na terenie całego kraju. mInvestment Banking ściśle współpracuje także ze spółkami strategicznymi Grupy. Razem z Departamentem Rynków Kapitałowych Domu Maklerskiego mBanku świadczy usługi kompleksowego przygotowania i przeprowadzenia procesu wprowadzania akcji do publicznego obrotu giełdowego i pozagiełdowego.